درباره نشریه

نشریه "پویایی روانشناختی در اختلال های خلقی"  یک نشریه علمی-پژوهشی با داوری بسته و دو سو ناشناس و با دسترسی آزاد است که این مهم توسط " موسسه استعداد سنجی و هوش آزمای روان نما (ماهر)"  انجام و پذیرای مقاله‌های شما پژوهشگران عزیز در زمینه های روان درمانی می باشد.


سیاست های مالی

هزینه های پردازش مقاله

در این نشریه،‌ هیچ هزینه‌ای بابت داوری و انتشار مقاله‌ها از نویسندگان دریافت نمی‌شود و مقاله‌ها رایگان منتشر می‌شود.

 

 هزینه اشتراک

نشریه پویایی روانشناختی در اختلال های خلقی به عنوان یک مجله الکترونیکی با دسترسی آزاد منتشر می شود، بنابراین هیچ هزینه اشتراکی برای مخاطبان وجود ندارد.


سیاستهای نشریه 

سیاست های دسترسی باز و حق چاپ (کپی رایت)

 

نشریه پویایی روانشناختی در اختلال های خلقی یک فصلنامه با دسترسی باز است به این معنی که دسترسی به تمامی مقالات این نشریه آزاد و رایگان است و مقالات بلافاصله پس از انتشار در وبسایت نشریه قابل دسترس خواهند بود. تمامی مقالات این نشریه تحت شرایط و معیارهای مجوز Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC-BY  4.0)  منتشر می شود و دارندگان مجوز در صورت استناد به مقاله منتشر شده اصلی در نشریه پویایی روانشناختی در اختلال های خلقی می توانند آثار را کپی، توزیع، نمایش و ایجاد کنند. در این مجله و تحت مجوز دسترسی آزاد، نویسندگان تمامی حقوقاز جمله حق چاپ (کپی رایت) محتوای خود را حفظ می‌کنند، اما به کاربران اجازه می‌دهند تا در صورت استناد صحیح به نویسندگان و نشریه، محتوا را بارگیری، استفاده مجدد، چاپ مجدد، تغییر، توزیع و/یا کپی کنند.  در این نشریه نویسندگان تمامی حقوق (کپی رایت) را برای محتوای مقالات به طور نامحدود حفظ می نمایند.

 

سیاست های اخلاقی انتشار 

نشریه پویایی روانشناختی در اختلال های خلقی پیرو کمیته اخلاق نشر(COPE)  است و مطابق با قوانین اخلاقی با بالاترین استانداردهای اخلاقی مطابقت دارد.  (برای اطلاعات بیشتر از اصول اخلاقی نشریه حتما صفحه اخلاق نشر را مطالعه نمایید).

  • قوانین و قراردادهای مربوط به حق چاپ باید توسط نویسندگان رعایت شود.
  • هر نوع سرقت ادبی غیراخلاقی است و غیرقابل قبول است.

برای کسب اطلاعات در مورد این موضوع در انتشار و دستورالعمل های اخلاقی، لطفاً به http://publicationethics.org مراجعه کنید.

 

برنامه زمانبندی انتشار

پویایی روانشناختی در اختلال های خلقی، به صورت فصلنامه منتشر می شود و 4 شماره را در سال منتشر می کند. تمامی مقالات منتشر شده از ابتدا تا کنون در وب سایت اختصاصی (https://www.ijpdmd.com) در دسترس خواهد بود.


ویژگی های اصلی نشریه:

صاحب امتیاز : موسسه استعداد سنجی و هوش آزمای روان نما (ماهر)

دوره انتشار: فصلنامه

نوع مقاله:  پژوهشی (علمی پژوهشی)

زبان: فارسی، چکیده مبسوط انگلیسی

نوع داوری: دو سو ناشناس

میانگین زمان داوری: 2 ماه

بازه زمانی بررسی اولیه مقالات: حداکثر  10روز

نوع انتشار: چاپی/ الکترونیکی

هزینه بررسی و انتشار: ندارد 

سال آغاز انتشار: بهار 1401

دسترسی به متن مقالات: دسترسی باز

مدیر مسئول:  دکتر هادی بهرامی

 سردبیر نشریه: دکتر هادی بهرامی


اطلاعات تماس

نام نشریه یا مخفف نام: پویایی روانشناختی در اختلال های خلقی

وبسایت:  https://www.ijpdmd.com

ایمیل نشریه: ijpdmd2020@gmail.com

ایمیل سردبیر:  hbahrami@ut.ac.ir 

ایمیل مدیر اجرایی: ijpdmd2020@gmail.com